Догляд за пораненими ветеранами. «Турбота» влади про ветеранів Збройних сил України
Історія (Одна реальна історія,… одна з поміж інших…)
Догляд за пораненим ветераном на плечах його сім’ї
Тетяна забрала свого чоловіка з лікарні додому, попри те, що медики говорили: «Таких додому не беруть».
Сергій знаходиться у стані зниженої свідомості — коли людина відповідає на запитання тільки закриванням очей, бо на більшу комунікацію фізично бракує сил.
Жінка годує Сергія через зонд, робить масажі проти пролежнів і лікувальні вправи.
Їй довелося покинути роботу, аби доглядати за своїм чоловіком.
Родина переживає скрутне фінансове становище.
Чоловіка не звільнили зі служби, тож він не отримує пенсії за інвалідність. Втім і повну зарплату, як військовий поза штатом, не отримує, а лише 911 грн.
«Принцип» @pryncyp.ua зробив дослідження про доглядову працю за пораненими ветеранами, де описав проблеми, з якими зіштовхуються піклувальники.
Прочитати його можна на сайті організації.
Дивіться повний репортаж на YouTube-каналі Суспільного за посиланням у біо.
Про проблеми поранених ветеранів та їхніх близьких, які доглядають за ними, ідеться в дослідженні @pryncyp.ua «За лаштунками турботи: близькі ветеранів і доглядова праця»
Люди в більшості не розуміють ті труднощі, з якими боряться бійці та їх родини.
А що влада?,-спитаєте ви.
Історія друга
Кажуть, кожен народ має ту владу, на яку заслуговує.
Господи, але ж не таку (владу)…, чим же ми завинили…, чим завинили поранені воїни та їх сім’ї???
Хто в Україні несе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за недоліки та недбалість в організації належної державної системи захисту та підтримки ветеранів та їх сімей?!
Як відомо, депутатам та суддям грошові виплати (з індексацією, оплатою аренди житла в столиці, доплатами на оздоровлення проблем не існує, судді та члени наглядових рад теж не обділені «увагою», працівники ОП , керівники міністерств та відомств)
Гей, мажновладці, не соромно дивитись в очі ветеранам та їх сім’ям? Чи це не на часі!
Щоб ви зміцнювалися Його великою силою завдяки Його славній могутності, щоб ви могли знести всі турботи з терпінням і радістю.
До Колосян 1:11 (UMT)
Більшість людей розглядають терпіння як пасивне очікування чи м’яку толерантність, більшість грецьких слів у Новому Завіті, що перекладаються як «терпіння», є словами, що мають активний, енергійний зміст.
«Тому й ми, маючи довкола себе таку велику хмару свідків, відкиньмо всяку гордість та гріх, що нас легко обплутує, з терпінням прямуймо до тієї боротьби, яка перед нами» ( послання до Євреїв 12:1)
У Біблії «терпеливість» є наполегливим прагненням досягнути мети, перенесенням випробувань або очікуванням виконання обітниць.
Українська влада настільки відірвана (і відокремлена) від народу,що іноді здається що ця прірва просто неосяжна…
І живуть вони не по Біблії..
«Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави»,- Конституція України.
І не по Конституції…
Я ЗНОВУ- ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!
Last Updated on 10.07.2024 by iskova